Apie mus

Šildymo sistemų, kondicionierių ir šilumos siurblių įrengimas. Kaip sau

Emiga – tai šeimos verslas. Su tokiais darbais kaip šildymo sistemų, šilumos siurblių, tiek oras oras, tiek oras vanduo įrengimas, santechnikos darbai, kondicionierių ar rekuperacijos įrengimas, tėtis dirba jau 17 metų. O tėčio Viktoro rankos, kaip sako žmonės, yra auksinės. Na, beveik... Tai gali paliudyti daugybė klientų, kurie po savo namų šildymo ar šaldymo sistemų atnaujinimo projekto dažniausiai tampa mūsų draugais ir drąsiai rekomenduoja kaip patikimą šildymo sistemų rangovą savo artimiesiems.

Kondicionierių montavimas, šilumos siurblio ar kitos šildymo sistemos parinkimas ir įrengimas, rekuperacijos projektas ar geoterminis šildymo įrengimas – visiems skiriame dėmesio tiek, kad nereiktų prie to grįžti bent artimiausius 10 metų.

Puikiai žinome, jog nekokybiškai atlikto darbo taisymas reikalauja daug laiko ir reikalauja papildomų išlaidų. Todėl visada šildymo sistemų įrengimo ar kondicionierių įrengimo darbus atliekame preciziškai, nes tik taip galime būti tikri nepriekaištinga įrangos veikla.

Išbandykite mus – esame tikri, kad tapsime draugais ir su jumis. Draugais, kurie ras tinkamiausią šildymo sprendimą jūsų situacijai, pritaikys reikiamas žinias tam, kad jūsų namuose būtų jums komfortiška ir patogu gyventi.

Apie mus
Apie mus
Apie mus

Top gamintojai

Dirbame tik su pasaulyje pripažinta įranga

Nežinote nuo ko pradėti? Užpildykite užklausos formą ir mes patarsime Jums dėl efektyviausio sprendimo.

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų

Prisijungimas

Gaukite detalų pasiūlymą

Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.