Oro kondicionierių įrengimas butams, namams ir biurams

Oro kondicionieriaus blokai

Dažniausiai Lietuvoje įrengiami kondicionieriai yra dviejų dalių: vidinio bloko ir išorinio. Oro kondicionieriaus blokai sujungiami elektros laidais (jiems abiem reikia elektros energijos) ir vamzdeliais, per kuriuos teka freonas – toks pats kaip ir šaldytuvuose.

Vidinis oro kondicionieriaus blokas dar turi vamzdelį, skirtą kondensatui pašalinti. Oro kondicionieriaus įrengimo metu šis vamzdelis dažniausiai išvedamas į lauką – pasižiūrėkite pas kaimynus – šiltuoju metų laiku visada prie oro kondicionieriaus laukinio bloko yra yra nedidelė balutė.

Oro kondicionieriaus įrengimas

Oro kondicionieriui reikia atskirų laidų, tad geriausia juos oro kondicionierių jungti tiesiai į namų skydinę ant papildomo kirtiklio – taip išvengsite problemų, jeigu neduok Dieve, kas nutiks oro kondicionieriui.

Oro kondicionieriaus lauko bloko tvirtinimas

Kondicionieriaus lauko blokas dažniausiai tvirtinamas kronšteinais – jie turi būti tvirti, kad galėtų išlaikyti kelis kartus didesnį svorį nei pats blokas; sienoje gręžiamos skylės vamzdeliams sujungti išorinį oro kondicionieriaus bloką su vidiniu.

Kondicionierių montavimas
Kondicionierių montavimas Kondicionierių montavimas
Kondicionierių montavimas
Kondicionierių montavimas Kondicionierių montavimas

Kondicionieriaus vidinio bloko montavimas

Vidinis oro kondicionieriaus blokas kabinamas ant montavimo plokštelės, kuri savo ruožtu varžtais tvirtinama prie sienos. Dėl savo dydžio oro kondicionierius puikiai tinka ir didesnėms patalpos ir mažesnėms – vis populiaresnis sprendimas yra oro kondicionierius butams. Juk negali kankintis vien dėl to, kad gyveni daugiabutyje?

Oro kondicionavimo sistemos vamzdžių ir elektros laidų įrengimas

Kaip ir minėjome, oro kondicionieriaus lauko ir vidinis blokas jungiami vamzdeliais ir elektros laidais. Dažniausiai jie yra slepiami, nebent klientas yra industrinio dizaino fanas. Bet tokių pasitaiko retai, tad dažniausiai baltutis oro kondicionieriaus vidinis blokas kabo vienišas viduje, o visi laideliai ir vamzdeliai paslėpti sienoje.

Paskutinis oro kondicionieriaus įrengimo etapas

Oro kondicionieriaus sistemų vakuumavimo metu pašalinamas perteklinis oras ir drėgmė iš oro kondicionavimo (kondicionieriaus) sistemos ir įrengiamas drenažinis vamzdelis su kondensato siurbliuku. Siurbliukas dažnai neįeina į bazinę oro kondicionieriaus komplektaciją, tad jį gali reikėti įsigyti papildomai. Bet dabar nesukite dėl to galvos – jeigu tokio reikės jums, mes būtinai informuosime.

Ir viskas. Oro kondicionierių įjungiame, patikriname veikimą įvariais rėžimais ir stiprumais. Jeigu oro kondicionierius veikia sklandžiai, neskleidžia pašalinių garsų ir nevibruoja, kondicionieriaus montavimo paslaugą laikome atlikta. Visada apmokome savo klientus kaip naudotis oro kondicionieriumi, nors nieko ten sudėtingo nėra. Nuo šiol karštos vasaros dienos jau nebebus tokios kaip anksčiau.

Pažiūrėkite, kaip montuojamas LG oro kondicionierius

Pažiūrėkite trumpą video (anglų kalba):

Žiūrėti video įrašą
Kondicionierių montavimas
Kondicionierių montavimas Kondicionierių montavimas
Kondicionierių montavimas
Kondicionierių montavimas Kondicionierių montavimas

Įsirenkite oro kondicionierių dabar

Jeigu nežinote nuo ko pradėti, susisiekite su mumis – užpildykite užklausą ir mes ne tik patarsime, atvažiuosime įvertinti situaciją jūsų namuose ar biure, bet ir atsakingai įrengsime jums tinkamiausią prietaisą – oro kondicionierių. O jūs nesuprasite, kaip iki šiol gyvenote be jo.

Na, o jeigu jau žinote, ko norite, mes žinome, kaip įrengti. Susisiekime!

Užpildykite šalia esančią formą, arba tiesiog paskambinkite +370 645 89896 arba parašykite el. paštu info@emiga.lt.

Top gamintojai

Dirbame tik su pasaulyje pripažinta įranga

Nežinote nuo ko pradėti? Užpildykite užklausos formą ir mes patarsime Jums dėl efektyviausio sprendimo.

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų

Prisijungimas

Gaukite detalų pasiūlymą

Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.