Paslaugos

Šilumos siurblių montavimas
Šilumos siurblių montavimas Šilumos siurblių montavimas

Šilumos siurblių montavimas

Rekomenduojame pirmiausia rinktis ne šilumos siurblį kaip prietaisą, bet įmonę, kurios bent viena iš specializacijų yra oras oras arba oras vanduo šilumos siurblio įrengimas. Jeigu pasirinksite tokią įmonę – EMIGA – jums pirmieji punktai nebebus svarbūs.

Visada atvykstame į vietą įvertinti šilumos siurblio įrengimo vietos, sąlygų, patariame visais šildymo klausimais, parekomenduojame tinkamą šilumos siurblį ir galų gale padedame apsispręsti.

Šilumos siurblių montavimas
Šilumos siurblių montavimas
Šilumos siurblių montavimas Šilumos siurblių montavimas

Šildymo sistemų montavimas

Šildymo sistemų (grindininių, radiatorinių ar kitų) montavimas Vilniaus regione. Montuojame įvairių rūšių šildymo sistemas gyvenamosios, komercinės ir visuomeninės paskirties statiniuose. Ne tik montuojame – taip pat konsultuojame eksploatavimo klausimais ir padedame prižiūrėti, jeigu poreikis yra.

Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pageidavimus, galime pasiūlyti įvairių šildymo sprendimų: geoterminį, aeroterminį šildymą, galime įrengti šildymo gręžinius. Galime sumontuoti sauso ir šlapio tipo grindininio šildymo sistemas.

Pasirinkite jus dominančią paslaugą:

Šildymo sistemų montavimas
Šildymo sistemų montavimas
Šildymo sistemų montavimas Šildymo sistemų montavimas
Rekuperatorių montavimas
Rekuperatorių montavimas Rekuperatorių montavimas

Rekuperatorių montavimas

Rekuperatorių funkcija – tiekti šviežią orą į patalpas. Kitaip nei oro kondicionieriaus atveju, rekuperatoriaus pagalba ne tik reguliuojama patalpų temperatūra, bet ir pašalinami nemalonūs kvapai, pvz., pelėsių, dulkių ir pan.

Mes atliekame visų tipų vėdinimo sistemų integravimo darbus. Siūlome šiuolaikiškas ir ekonomiškas vėdinimo sistemas – ortakiai užima mažai vietos, yra nelaidūs triukšmui, nekaupia dulkių ir bakterijų. Sistemas montuojame greitai, pritaikome jas prie namo konstrukcijos, galime įmontuoti perdangose ar grindų konstrukcijose.

Klientams siūlome standžių arba lanksčių ortakių sistemas su oro drėgnumo reguliavimo funkcija. Konsultuojame rekuperatorių techninės priežiūros klausimais.

Rekuperatorių montavimas
Rekuperatorių montavimas
Rekuperatorių montavimas Rekuperatorių montavimas

Kondicionierių montavimas

Oro kondicionierių įrengimas labai svarbus žmonėms, kuriems reikia atvėsinti namus ar tiesiog komfortiškai jaustis visais metų laikais. Oro kondicionieriai įrengiami įvairių tipų: sieniniai oro kondicionieriai, inventoriniai oro kondicionieriai, kanaliniai oro kondicionieriai, kasetiniai oro kondicionieriai.

Tinkamai parinktas ir įrengtas kondicionierius ne tik geriausiai atlieka savo funkciją, bet ir padeda sutaupyti, todėl svarbu žinoti šių prietaisų skirtumus ir panaudojimo galimybes.

Mūsų meistras padės jums pasirinkti tinkamiausią sprendimą – nesvarbu, ar jums aktualus oro kondicionieriaus įrengimas bute, ar biure. Profesionaliai sumontuosime oro kondicionavimo sistemas įvairių tipų patalpose ir patarsime jų priežiūros klausimais.

Kondicionierių montavimas
Kondicionierių montavimas
Kondicionierių montavimas Kondicionierių montavimas

Nežinote nuo ko pradėti? Užpildykite užklausos formą ir mes patarsime Jums dėl efektyviausio sprendimo.

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų

Prisijungimas

Gaukite detalų pasiūlymą

Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.