Šildymo sistemų įrengimas

Šildymo sistemų montavimas

Šildymo sistemų (grindininių, radiatorinių ar kitų) montavimas Vilniaus regione. Montuojame įvairių rūšių šildymo sistemas gyvenamosios, komercinės ir visuomeninės paskirties statiniuose. Ne tik montuojame – taip pat konsultuojame eksploatavimo klausimais ir padedame prižiūrėti, jeigu poreikis yra.

Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pageidavimus, galime pasiūlyti įvairių šildymo sprendimų: geoterminį, aeroterminį šildymą, galime įrengti šildymo gręžinius. Galime sumontuoti sauso ir šlapio tipo grindininio šildymo sistemas.

Geoterminis šildymas – tai ekologiška, taupi ir ilgaamžė patalpų šildymo bei vėsinimo sistema. Ją galima naudoti visais metų laikais. Šildymui/vėsinimui naudojama energija gaunama iš žemės gelmių. Šiam tikslui įrengiami vertikalūs giluminiai gręžiniai, kuriuos prijungus prie interneto, galima valdyti nuotoliniu būdu. Jeigu pasirinksite šį būdą – ne tik įrengsime, bet ir apmokysime kaip iš tokio šildymo išgauti maksimalią naudą ir komfortą.

Ieškantiems greitos ir paprastai įrengiamos šildymo sistemos, įrengiame aeroterminį šildymą (dar vadinamą šilumos siurbliais), kai šiluma gaunama iš aplinkos oro. Šiuo atveju itin svarbus aukšto efektyvumo šilumos siurblys – patariame optimaliausio šilumos siurblio parinkimo klausimais.

Nesate išsirinkę šildymo sistemos?

Pažiūrėkite trumpą video (anglų kalba):

Žiūrėti video įrašą

Na, o jeigu žinote, pasirinkite norimą paslaugą žemiau:

Šildymo sistemų montavimas namams ir biurui

Jeigu nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su mumis – užpildykite šalia esančią formą ir mes susisieksime. Patarsime, papasakosime apie alternatyvas, padėsime išsirinkti ir galiausiai – atsakingai įrengsime.

Jeigu žinote, ko norite, garantuojame atsakingą įrengimą ir visą pagalbą eksploatacijos metu.

Susipažinkime! Mes norime, kad jūs gyventumėt šiltai.

Šildymo sistemų montavimas Vilniaus regione.

Užpildykite žemiau esančią formą, arba tiesiog paskambinkite +370 645 89896 arba parašykite el. paštu info@emiga.lt

Šildymo sistemų montavimas Šildymo sistemų montavimas
Šildymo sistemų montavimas Šildymo sistemų montavimas Šildymo sistemų montavimas

Top gamintojai

Dirbame tik su pasaulyje pripažinta įranga

Nežinote nuo ko pradėti? Užpildykite užklausos formą ir mes patarsime Jums dėl efektyviausio sprendimo.

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų

Prisijungimas

Gaukite detalų pasiūlymą

Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.