Rekuperatorių įrengimas

Rekuperatorių gyvenamoms ir gamybinėms patalpoms įrengimas

Rekuperatorių funkcija – tiekti šviežią orą į patalpas. Kitaip nei oro kondicionieriaus atveju, rekuperatoriaus pagalba ne tik reguliuojama patalpų temperatūra, bet ir pašalinami nemalonūs kvapai, pvz., pelėsių, dulkių ir pan.

Mes atliekame visų tipų vėdinimo sistemų integravimo darbus. Siūlome šiuolaikiškas ir ekonomiškas vėdinimo sistemas – ortakiai užima mažai vietos, yra nelaidūs triukšmui, nekaupia dulkių ir bakterijų. Sistemas montuojame greitai, pritaikome jas prie namo konstrukcijos, galime įmontuoti perdangose ar grindų konstrukcijose.

Klientams siūlome standžių arba lanksčių ortakių sistemas su oro drėgnumo reguliavimo funkcija. Konsultuojame rekuperatorių techninės priežiūros klausimais.

Rekuperatorių montavimas
Rekuperatorių montavimas Rekuperatorių montavimas
Rekuperatorių montavimas
Rekuperatorių montavimas Rekuperatorių montavimas

Rekuperatorių įrengimas mums – duona kasdieninė

Jeigu nežinote, nuo ko pradėti, mes mielai patarsime.

Na, o jeigu žinote, tereikia tik kokybiško įrengimo – mes jūsų paslaugoms. Susisiekite jums priimtinu būdu ir jau visai netrukus galėsite mėgautis gaiviu ir švariu oru namuose.

Susisiekime!

Užpildykite žemiau esančią formą, arba tiesiog paskambinkite +370 645 89896 arba parašykite el. paštu info@emiga.lt.

Nežinote nuo ko pradėti? Užpildykite užklausos formą ir mes patarsime Jums dėl efektyviausio sprendimo.

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų

Prisijungimas

Gaukite detalų pasiūlymą

Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.