ES projektai

UAB Emiga pasirašė projekto „E-komercijos modelio diegimas, siekiant padidinti pardavimo pajamas“ finansavimo sutartį

UAB Emiga nuo 2022 m. vasario pradeda įgyvendinti ES investicinio projekto „UAB Emiga E-komercijos modelio diegimas, siekiant padidinti pardavimo pajamas“ finansavimo sutartį.

Šio projekto įgyvendinimo metu planuojama – diegti klientų savitarnos sprendimus, kad jie patys galėtų ne tik užsakyti paslaugą ar produktą nuotoliniu būdu, pateikti techninę specifikaciją, pagal kurią reikia pagaminti gaminį, apmokėti už užsakymą, taip pat gauti galimybę sekti išsiųstą siuntą. Visas šias savitarnos sistemas sujungus su esamomis verslo valdymo sistemomis, tokių tiesiogiai klientus aptarnaujančių verslų darbo efektyvumas pakiltų į naują efektyvumo lygmenį.

Kitaip pagrindinis tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtro fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės.

  • Projekto pavadinimas: UAB Emiga e-komercijos modelio diegimas
  • Projekto numeris: 13.1.1-LVPA-K-860-01-0403
  • Projekto pradžia: 2022 m. vasario 10 d.
  • Projekto pabaiga: 2022 m. rugpjūčio 4 d.
  • Projekto vertė: 33.500,00 Eur (iš jų paramos lėšų – 25.125,00 Eur).
Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų

Prisijungimas

Gaukite detalų pasiūlymą

Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.