Oras oras ir oras vanduo šilumos siurblių įrengimas

Ekonomiškas naudojimas

Tinka ir šildyti, ir vėsinti

Draugiškas gamtai

Kaip išsirinkti tinkamą šilumos siurblį? Kiek svarbus kokybiškas šilumos siurblio įrengimas?

 • Tiek šilumos siurblys oras oras, tiek oras vanduo privalo turėti visu šiuo metu reikalaujamus sertifikatus;
 • Šilumos siurblys privalo būti patikimo gamintojo ir ES galiojančiomis garantijomis;
 • Įmonė, iš kurios įsigyjate oras oras ar oras vanduo šilumos siurblį, privalo turėti bent jau filialą Lietuvoje, kad nekiltų problemų įrangai sustreikavus pvz. sausio 23 d.
 • Rekomenduojame pirmiausia rinktis ne šilumos siurblį kaip prietaisą, bet įmonę, kurios bent viena iš specializacijų yra oras oras arba oras vanduo šilumos siurblio įrengimas. Jeigu pasirinksite tokią įmonę – EMIGA – jums pirmieji punktai nebebus svarbūs.
 • Jeigu vis dar nenusprendžiate, kokį šilumos siurblį – oras oras ar oras vanduo pasirinkti, žiurėkite video šalia. Arba susisiekite su mumis, atvyksime į vietą, įvertinsime situaciją ir būtinai padėsime apsispręsti.
 • Visada atvykstame į vietą įvertinti šilumos siurblio įrengimo vietos, sąlygų, patariame visais šildymo klausimais, parekomenduojame tinkamą šilumos siurblį ir galų gale padedame apsispręsti.

Kokį šilumos siurblį įsirengti – oras oras ar oras vanduo?

Pažiūrėkite trumpą video (anglų kalba):

Žiūrėti video įrašą
Šilumos siurbliai
Šilumos siurbliai Šilumos siurbliai
Šilumos siurbliai
Šilumos siurbliai

Jeigu vis dėl to nusprendėte rinktis šilumos siurblį patys?

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į šilumos siurblių garantinius laikotarpius. Tai galioja tiek oras oras šilumos siurbliams, tiek oras vanduo. Mes visada rekomenduosime rinktis šilumos siurblį, kuriam suteikiama ne mažesnė kaip penkerių metų garantija. Jeigu nenorite budėti prie savo šilumos siurblio, geriau rinkitės tokį, kuris apie galimus įrenginio sutrikimus galėtų informuoti internetu, dar geriau – tiesiai į mobilųjį telefoną.

Statistiškai (nevertinant 2020-2021 žiemos) šaltojo laikotarpio vidutinė temperatūra kyla. Be to ir nauji pastatai yra aukštesnių energetinių klasių – A, A+, A++. Bet jūsų namas gal ne toks? O tai turi didžiulės įtakos šilumos poreikiui namuose ir šilumos siurblio pasirinkimui. Oras-vanduo šilumos siurbliai labiau apsimoka esant vidutinškai (sąlyginai, žinoma) šiltesniems orams žiemą.

Abiejų tipų šilumos siurblių įrengimas yra gana paprastas ir greitas. Juos galima įrengti ne tik naujuose, bet ir namuose su jau veikiančia kito tipo šildymo sistema. Tiek šilumos siurblo oras oras, tiek oras vanduo įrengimas galimas bet kokiu oru ir bet kokiu metų laiku. Tik laukti, kol visai sušalsit – neverta. Susisiekite jau dabar.

Šilumos siurblio įrengimo kaina priklauso nuo:

 • Objekto projekto;
 • Objekto energetinės klasės;
 • Pasirinktų šildymo sistemų pobūdžio;
 • Papildomų kliento poreikių;
 • Esamos šildymo sistemos tipo;
 • Šildymo sistemų projektavimo sąlygų;
 • Pasirinkto šilumos siurblio tipo. Oras oras ar oras vanduo;
 • Pasrinkto šilumos siurblio prekinio ženklo.

Kaip nesuklysti pasirinkus šildymo sistemą oras oras arba oras vanduo šilumos siurbliais būdą:

Pasirinkite tinkamą įrangą. Nerekomenduojame patiems įsigyti šilumos siurblio, nesvarbu, koks jis bebūtų – oras oras ar oras vanduo, nes jis gali netikti jūsų namuose esančiai šildymo sistemai. Būna, kad naudotų šildymo siurblių įsigyjama pigiau iš kaimyno arba su didele nuolaida „no name“ internetinėje parduotuvėje. Tokiu atveju gali tekti mokėti už šildymo siurblį daugiau nei vieną kartą.

Nepakankama rangovų kompetencija. Pilna meistrų dabar, bet ne visi gali ir moka įrengti oras oras ar oras vanduo šilumos siurblį. Žinoma, nieko ten labai sudėtingo, bet vienas vamzdelis ne ten – ir visa investicija prapuola.

Nepakankama komunikacija. Tam, kad šildymo siurblio įrengimas jums teiktų daugiau naudos ir šilumos, papasakokite viską šildymo siurblio įrengimą atliksiančiam meistrui dar šildymo sistemo atnaujinimo planavimo stadijoje ir išsakykite visus pageidavimus.

Skirtingi rangovai. Tai, žinoma, vyksta iš taupumo – kai atskiroms šildymo sistemos dalims samdomas kitas rangovas. Nekompetetingai įrengus vieną iš šildymo sistemos komponentų (pvz. šilumos siurblį), gali neefektyviai veikti visa namų šildymo sistema. O apkaltinti nebus ko.

Šilumos siurbliai
Šilumos siurbliai Šilumos siurbliai
Šilumos siurbliai
Šilumos siurbliai

Kokį šilumos siurblį man sumontuosit? Ar galima rinktis? Kiek kainuos šilumos siurblio įrengimas?

Jūs visada gali pasirinkti norimo gamintojo šilumos siurblį ar šilumos siurblio įrengimui reikalingas medžiagas. Mes, turėdami didelę patirtį, visada stengiamės patarti kas labiau naudinga jūsų atveju. Atvykę į vietą ir matydami realią situaciją, mes galime patarti į ką vertėtų atreipti dėmesį galvojant apie šilumos siurblį ir papasakoti kokias patirtis esame turėję mes su tam tikrais šilumos siurbliais ar šilumos siurblių prekių ženklais.

Visada atvykstame į vietą prieš pradėdami šilumos siurblio įrengimo darbus – ne tik norime, bet ir privalome įvertinti situaciją kuo nuodugniau. Juk montuojame kaip sau.

Visada stengiamės rasti ir dažniausiai randame optimaliausius šildymo sistemų įrengimo sprendimus. Pritaikome įvairias šildymo sistemas jūsų situacijai ir suprojektuojame būtent jūsų namams. Teikdami šilumos siurblio (ar kelių šilumos siurblių) įrengimo pasiūlymą suteikiame galimybę pasirinkti iš kelių variantų. Pasistengsime viską nuodauginiai apie šilumos siurblius paaiškinti, kad apsispręsti, kokį šilumos siurblį jums pasirinkti, būtų kuo lengviau.

Kreipkitės į mus ir atsakykite į kelis klausimus apie savo poreikius bei galimybes. Įvertinsime situaciją, pateiksime šilumos siurblių įrengimo galimybių variantus. Bet galutinį sprendimą dėl šilumos siurblio, jo tipo ar prekės ženklo visada priimsite jūs. Bet turėsite pilną pasiūlymą šilumos siurbliui įsirengti su žmogiškai suprantamais privalumais ir trūkumais.

Nuoširdžiai rekomenduojame nepirkti patiems šilumos siurblio el. parduotuvėse, nes:

 • Vargu ar gausite profesionalią konsultaciją, jau nekalbant apie įsigilinimą į konkrečią jūsų situaciją;
 • Šilumos siurblių gamintojų garantijos gali netekti galios, jeigu šilumos siurblys, nesvarbu ar oras oras, ar oras vanduo bus sumontuotas ne pagal įilumos siurblio gamintojų reikalavimus;
 • Nesuprantami šilumos siurblių parametrai – svarbu nepraleisti niuansų, kurių galite ir nežinoti;
 • Šilumos siurblio įsigyjimas internetu nebūtinai jums padės sutaupyti;
 • Jeigu oras oras ar oras vanduo šilumos siurblį įsigyjate pirmą kartą, patikėkite geriau šį darbą šilumos siurblių įrengimo srities specialistams. Žinoma, jeigu keičiate šilumos siurblį, per kelerius metus šilumos siurblių rinkoje pasikeitė labai daug kas. Patikėkite.
 • Niekas neatvažiuos ir neįvertins jūsų situacijos iš anksto ir, jeigu tik susimontavus šilumos siurblį kažkas neveiks, galėsite kaltinti tik pats save.
 • Atvažiuojame, įvertiname situaciją, pasiūlome šilumos siurblį ar kelis šilumos siurblius, ir, jeigu viskas tinka, įrengiame. Gana greitai. Kruopščiai ir kokybiškai. Kaip sau.
Šilumos siurbliai
Šilumos siurbliai Šilumos siurbliai
Šilumos siurbliai
Šilumos siurbliai

Oras oras ir oras vanduo šilumos siurblių įrengimas

Šilumos siurblys – tiek oras oras, tiek oras vanduo – ekonomiškas, greitai ir paprastai įrengiamas šilumos šaltinis. Šiluma paimama iš pastato išorės, o įrangos efektyvumas ir energijos sąnaudos priklauso nuo momentinės temperatūros. Kuo lauke šilčiau, tuo šilumos siurblio efektyvumas didesnis. Ir atvirkščiai – žemėjant temperatūrai mažėja šilumos siurblio efektyvumas ir didėja išlaidos pasiekti komfortabilią temperatūrą.

Šilumos siurblio veikimo stebėjimas nėra sudėtingas – stebėjimas ir valdymas gali būti atliekamas per atstumą – pvz. sėdint darbe. Tereikia tik šilumos siurblį (nesvarbu – oras oras ar oras vanduo) prijungti prie interneto – tą padarome mes įrengdami šilumos siurblį jūsų namuose. Kiekvienas šilumos siurblys turi savo programėlę (appsą), kurį suinstaliuojame savo klientų įrenginiuose.

Šiam sprendimui svarbiausia – tinkamas oras oras ar oras vanduo šilumos siurblys. Mes visada patarsime, koks šilumos siurblys labiausiai tiktų jūsų situacijoje. Kaip nepermokėti ar už šilumos siurblį nemokėti du kartus? Šilumos siurblio kaina ar šilumos siurblio efektyvumas – tik pora iš kriterijų, o visus kitus pasakysime mes. Nepirkite šilumos siurblio nepasitarę su mumis – turime didelę patirtį ir tikrai daug šiltai gyvenančių klientų. Norime, kad tokiu taptumėte ir jūs.

Atvyksime į vietą, įvertinsime situaciją, pasiūlysime šilumos siurblį ir įrengsime. Kaip sau.

Nežinote nuo ko pradėti? Užpildykite užklausos formą ir mes patarsime Jums dėl efektyviausio sprendimo.

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų

Prisijungimas

Gaukite detalų pasiūlymą

Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.