Geoterminio šildymo įrengimas naujiems ir senesniems namams

Ekonomiškas išlaikymas

Tinka ir šildyti, ir vėsinti

Draugiškas gamtai

Geoterminis šildymo įrengimas puikiai tinka bet kokiam pastatui:

 • Naujiems namams;
 • Senesnės statybos namams;
 • Daugiabučiams;
 • Biurams, gamykloms, parduotuvėms;
 • Ir zoologijos sodams tinka taip pat.

Geoterminio šildymo įrengimas – kas tai (anglų k.)?

Pažiūrėkite trumpą video (anglų kalba):

Žiūrėti video įrašą
Geoterminis šildymas
Geoterminis šildymas Geoterminis šildymas
Geoterminis šildymas
Geoterminis šildymas

Geoterminio šildymo pastatuose įrengimo privalumai:

 • Palyginti nedideli šildymo, šaldymo ir karšto vandens ruošimo kaštai;
 • Įrangos valdymas per atstumą;
 • Tinka ir šildyti, ir vėsinti;
 • Ekologiškas sprendimas – jokių dūmų ar CO2;
 • Visiškai saugi sistema;
 • Greitas įrengimas;
 • Nereikalauja daug vietos įrangai;
 • Beveik nekelia triukšmo.

Geoterminio šildymo įrengimo kaina priklauso nuo:

 • Objekto projekto;
 • Objekto energetinės klasės;
 • Pasirinktų geoterminio šildymo sistemų pobūdžio;
 • Papildomų klientų poreikių;
 • Geoterminio šildymo sistemos tipo;
 • Projektavimo sąlygų;
 • Pasirinktos geoterminio šildymo įrangos;
 • Geoterminio šildymo sistemos sudedamųjų dalių.

Kaip nesuklysti pasirinkus geoterminio šildymo būdą:

Pasirinkite tinkamą geoterminio šildymo įrangą. Nerekomenduojame patiems įsigyti geoterminio įildymo įrangos, nes ji gali netikti dabartinei jūsų namų sistemai. Žinoma, jeigu tokios dar nėra, geriau pagalvoti į priekį – kas bus prie jos jungiama. Dažnai geoterminio šildymo įrenginių įsigyjama pigiau iš kaimyno arba su didele nuolaida. Tokiu atveju gali tekti mokėti už geoterminio šildymo sistemos įrangą daugiau nei vieną kartą.

Nepakankama geoterminio šildymo sistemų rangovų kompetencija. Pilna meistrų dabar, bet ne visi gali ir moka įrengti geoterminį šildymą, Geoterminio šildymo sistemų įrengimui reikia ir patirties, ir kompetencijų.

Neplanuojami geoterminio šildymo sistemos įrengimo darbai. Geoterminio šildymo montavimo darbai turi būti atliekami pagal iš anksto paruoštą projektą. Jeigu niekad nesate montavę geoterminio šildymo sistemos, geriau atidėkite tai kitam kartui arba patikėkite profesionalams.

Nepakankama komunikacija. Tam, kad projektas jums teiktų daugiau naudos, papasakokite viską geoterminio šildymą išmanančiam meistrui dar planavimo stadijoje ir išsakykite visus pageidavimus.

Skirtingi rangovai. Tai, žinoma, vyksta iš taupumo – kai atskiroms geoterminio šildymo sistemos dalims samdomas kitas rangovas. Nekompetetingai įrengus vieną iš geoterminio šildymo sistemos komponentų, gali neefektyviai veikti visa sistema. O apkaltinti nebus ko.

Pasirinkite patyrusį ir geoterminį šildymą išmanantį rangovą – EMIGA. Visada atvykstame į vietą, visada įvertiname realią situaciją, visada pasiūlome sprendimus, alternatyvas ir, jeigu viskas tinka, kruopščiai įrengiame. Ir visada kaip sau.

Geoterminis šildymas
Geoterminis šildymas Geoterminis šildymas
Geoterminis šildymas
Geoterminis šildymas

Kokią geoterminio šildymo įrangą man sumontuosit? Ar galima rinktis?

Jūs visada gali pasirinkti norimo gamintojo geoterminio šildymo įrangą ar medžiagas. Mes, turėdami didelę geoterminio šildymo įrengimo patirtį, visada stengiamės patarti kas labiau naudinga jūsų situacijoje. Galime patarti į ką atreipti dėmesį ir papasakosime kokias patirtis mes ir mūsų klientai esame turėję su viena ar kita geoterminio šildymo įranga.

Visada stengiamės rasti ir dažniausiai randame geoterminio šildymo optimaliausius sprendimus. Pritaikome įvairias jau esančias šildymo sistemas jūsų situacijai ir suprojektuojame būtent jūsų objektui. Teikdami geoterminio šildymo pasiūlymą suteikiame galimybę pasirinkti iš kelių variantų. Pasistengsime viską paaiškinti, kad tai padaryti Jums būtų kuo lengviau.

Kreipkitės į mus ir atsakykite į kelis klausimus apie savo poreikius bei galimybes. Įvertinsime situaciją, pateiksime geoterminio šildymo galimybių variantus. Bet galutinį sprendimą dėl geoterminio šildymo visada priimsite jūs.

Susisiekime.

Geoterminio šildymo įrengimas

Geoterminis šildymas – sprendimas norintiems gyventi ekologiškai, patogiai ir taupiai.

Geoterminis šildymas – tai ne tik šildymo sprendimas, tai taip pat ir karšto vandens ruošimas, baseinų šildymas ir pan. Šilumos energija yra gaunama iš žemės arba dar geriau – iš vandens telkinio jūsų sklype. Nenaudojamas joks iškastinis kuras, tad geotertminio šildymo sprendimas iš tiesų yra draugiškiausias gamtai. Geoterminis šilumos siurblys beveik visą reikalingą energiją paima iš tiesiai iš gamtos.

Įsirengus giluminius geoterminius gręžinius, šaltuoju metu laiku galima taupiai ir efektyviai šildyti patalpas. O karštuoju sezonu geoterminė sistema leidžia vėsinti patalpas, tik, skirtingai nuo įprastų kondicionavimo sistemų, geoterminis vėsinimas sukelia mažiau rizikų staigiai peršalti.

Dar didžiulis geoterminio šildymo privalumas – šiai šildymo sistemai reikia labai nedaug priežiūros, o ir ją galime atlikti mes nuotoliniu būdu – didžiąją dalį nesklandumų galima pašalinti tiesiog internetu. Tik, jeigu įvyksta mechaninis bet kurios geoterminio šildymo sistemos pažeidimas, gyvos meistro pagalbos neišvengsite.

Bet mes jau būsime pažįstami – tad nesidrovėdami galite skambinti iš karto, kai tai nutiks. Atvyksime kaip įmanoma greičiau, įvertinsime geoterminio šildymo sistemų būklę ir sutvarkysime greičiausiu įmanomu būdu. Kaip sau.

Geoterminis šildymas
Geoterminis šildymas Geoterminis šildymas

Nežinote nuo ko pradėti? Užpildykite užklausos formą ir mes patarsime Jums dėl efektyviausio sprendimo.

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų

Prisijungimas

Gaukite detalų pasiūlymą

Siųsti užklausą
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.